Rychlý kontakt

Sídlo firmy:

Náměstí Sv. Trojice 80
53361 Choltice

Kanceláře a sklady:

Milheimova 2705
530 02 Pardubice

Tel.: +420 774 139 429

Email: acpe@acpe.cz

Servis

Tel.: +420 777 174 802

Email: servis@acpe.cz

Ověřená firma

Aktuality

volná pracovní pozice - technik

Nabízíme pracovní pozici "servisní technik chlazení a vzduchotechniky - elektrikář" Požadujeme: Samostatnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, platné zkoušky k vyhlášce č…

pracovní pozice projektant

Přijmeme na pracovní pozici PROJEKTANT vzduchotechniky a vytápění zaměstnance s min. středoškolským vzděláním technického směru.

pracovní pozice rozpočtář

Přijmeme na pracovní pozici ROZPOČTÁŘ zaměstnance s min. středoškolským technickým vzděláním. Možno i absolvent.

» Archiv aktualit

Aktuality

8.6.2014

Volná pracovní pozice

Nabízíme pracovní pozici "servisní technik chlazení - elektrikář" s platnými zkouškami k vyhlášce č. 50/78 Sb. Samostatnost, flexibilita a praxe podmínkou.
8.6.2014

Akční ceny klimatizace

Nabízíme bytové klimatizace za zvýhodněné ceny. Klimatizace pro 2 místnosti s jednou venkovní jednotkou od 20.000 Kč bez DPH včetně montáže.
18.11.2013

Volná pracovní místa

Nabízíme volná pracovní místa: - na pozici projektant TZB - obor TŽP. - na pozici servisní technik chlazení. Požadujeme vzdělání SOU CHKT Kostelec nad Orlicí. Požadujeme zkoušky revizního technika chlazení. - na pozici montér topení. Nutná praxe. Dále požadujeme samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme práci v mladém a dynamicky se rozvíjejícím kolektivu, osobní ohodnocení a další zaměstnanecké výhody. Životopisy je možno zaslat e-mailem na: acpe@acpe.cz.
1.7.2013

Osvěžovače vzduchu a neutralizátory zápachů

Novinkou letošní letní sezóny je zavedení osvěžovačů a neutralizátorů zápachů do našeho sortimentu. Cílem je osvěžit vzduch jednou z mnoha volitelných vůní. Vhodnými prostory jsou chodby, vstupní haly, recepce, šatny a sociální zázemí. Dalším praktickým zařízením jsou neutralizátory zápachu, které jsou vhodné do nemocnic, domovů důchodců, domů s pečovatelskou službou, ústavů sociální péče a podobných zařízení.

Kontaktní formulář